W minionym tygodniu ósmoklasiści zaprosili nauczycieli do " Stara Piekarnia", by wspólnie świętować - na Balu Ósmoklasisty - ukończenie szkoły. Świetnej zabawy nie zakłóciła ani burza, ani przerwa w dostawie prądu. Były więc wspólne tańce i zabawy, a na stole piękny tort. Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy.