W ostatnim tygodniu przed wakacjami odbył się w naszej szkole Dzień Nauki. W poszczególnych salach można było poćwiczyć kaligrafię, odbyć dalekie podróże..na slajdach, szalenie zabawić się balonami, połamać język nie tylko po polsku czy w sali chemicznej zabawić się w Einsteina...