Od czasu do czasu z dumą zamieszczamy informacje o sukcesach naszych uczniów w zawodach czy konkursach pozaszkolnych. Dziś takie właśnie info o podwójnym podium MICHAŁA ROPIŃSKIEGO z kl. V! W sobotę 20 czerwca w 3.rundzie Pucharu Polski PitBike OffRoad w Gdańsku Michał zdobył pierwsze podium w swojej karierze zajmując trzecie miejsce, natomiast w niedzielę w 3.rundzie Mistrzostw Polski PitBike OffRoad zajął wymarzone pierwsze miejsce :) GRATULUJEMY!!!