Za moment rozjedziemy się w różne strony Polski czy świata. Dlatego w środę 24 czerwca chcąc maksymalnie wykorzystać czas spędzony wspólnie , spotkaliśmy się na klasowych piknikach. Każdy przyniósł kocyk i smakołyki. Były zajęcia o bezpieczeństwie w czasie wakacji oraz gry planszowe, piłka nożna. Pogoda dopisała, a zadowolenie i uśmiech nie znikały z twarzy uczestników.