Wtorkowym rankiem uczniowie kl.1A ze swoimi paniami udali się autobusem podmiejskim na wycieczkę klasową do Śremu. Tym razem celem było poznanie starej części miasta. Uczniowie spacerowali promenadą, gdzie poznali historię mostu i odpoczywali na ławeczce Heliodora Święcickiego. Potem przeszli deptakiem na Stary Rynek, następnie udali się do parku miejskiego. A tam zwiedzili mini zoo i bawili się w ogródku jordanowskim. Niespodzianką dla nich były lody ufundowane przez koleżankę z klasy, która obchodziła swoje urodziny. Pyszne lody dla ochłody serwowały nam Panie ze Sweet Ice Crema. Bardzo dziękujemy naszej jubilatce za tę niespodziankę!