Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Resetowanie ustawień
Reset

ŚREM MNIEJ ZNANY

Wtorkowym rankiem uczniowie kl.1A ze swoimi paniami udali się autobusem podmiejskim na wycieczkę klasową do Śremu. Tym razem celem było poznanie starej części miasta. Uczniowie spacerowali promenadą, gdzie poznali historię mostu i odpoczywali na ławeczce Heliodora Święcickiego. Potem przeszli deptakiem na Stary Rynek, następnie udali się do parku miejskiego. A tam zwiedzili mini zoo i bawili się w ogródku jordanowskim. Niespodzianką dla nich były lody ufundowane przez koleżankę z klasy, która obchodziła swoje urodziny. Pyszne lody dla ochłody serwowały nam Panie ze Sweet Ice Crema. Bardzo dziękujemy naszej jubilatce za tę niespodziankę!

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 14:40:24
Data edycji: 2026-06-23 14:40:41
Ilość wyświetleń: 6

Kalendarz

Klasy

przejdź na stronę swojej klasy
Więcej informacji

Klasy

przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

"Hasłem wszystkich zgoda będzie..."

Gen. J. Wybicki
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej